Search

Hakkımızda

NEDEN ONLİNE dersHANE

Günümüzde uzaktan ve online eğitimin önemi ve kullanımı gittikçe artmaktadır. Artık birçok eğitim kurumu, eğitimlerini ve derslerini online sınıflar üzerinden yapmaktadır. Böylece öğrenciler daha güvenli ve daha ekonomik şartlarda eğitim şansı bulabilmektedir.

Özellikle büyük şehirlerdeki öğrencilerimiz trafik yoğunluğundan kurtularak yolda harcamış olduğu zamanı ders çalışmakta kullanabilmektedirler.

“Online VIP dersHANE” sayesinde velilerimiz aile bütçesini sarsan yüksek dershane fiyatlarından kurtulup daha kaliteli bir eğitime daha uygun fiyatlarla ulaşabilmektedir.

Velilerimiz tatil dönemlerinde planlarını ertelemeden “Online VIP dersHANE” sayesinde internete bağlanabildikleri her yerden online dershanemizin tüm imkanlarından faydalanabilmektedirler.

“Online VIP dersHANE” olarak fırsat eşitliğini kazandırdığımızı düşünüyoruz. Çünkü Türkiye’nin birçok şehrinde ve kasabasında yaşayan öğrenciler sınavlara hazırlanmak için uygun çalışma ortamları bulamamaktadırlar. Öğrencilerimiz metropol şehirlerdeki öğrencilerle aynı zamanda ve aynı sınıflarda, eşit imkanlarla sınavlara hazırlanabilmektedirler.

“Online VIP dersHANE” öğrencilerimizi olduğu yerden olmak istediği yere ulaştırmak için bugünün değil, 21. yüzyılın eğitim imkanlarını merkeze alarak hazırlamış olduğu eğitim programları ile öğrencilerimizi hedeflerine hazırlamaktadır. İnteraktif destek modeliyle oldukça eğlenceli hale getirdiğimiz eğitim sayesinde öğrencilerimiz ders esnasında anlamadıkları yerleri anında öğretmenlerine sorabilir ve anlamadıkları yerleri tekrar etmesini isteyebilirler.
Çocuklarınız hem okula gidip yüz yüze eğitim almış gibi hissedecekler hem de evinizin güven ve konforu içerisinde eğitimleri sürdürecek tüm risklerden uzak kalacaklardır.
“Online VIP dersHANE” olarak öğrencinin aktif olduğu bir modelle, dersleri özerkleştirerek öğrencinin ihtiyaçlarını tespit edip öğrencinin hazır bulunuşuna göre profesyonel öğretmenlerimiz eşliğinde derslerimizi vermekteyiz.
“Online VIP dersHANE” bir dershaneden daha fazlasıdır. Öğrencilerimize tüm derslerden, internet ortamında ve yüz yüze özel ders alma avantajını sunuyoruz. Haftanın 5 günü yapmış olduğumuz etüt programları ile öğrencilere etüt öğretmeni eşliğinde ders çalışma imkanı sunuyoruz. Öğrencilerimiz sınava hazırlık aşamasında ya da okul derslerine yardımcı ders alırken yaşamış oldukları veya yaşayabilecekleri sorunlarla başa çıkabilmesi için eğitim danışmanlarımız eşliğinde öğrencilerimize rehberlik ediyoruz.
Eğitim danışmanlarımız 5 kişiden oluşan sınıflarda haftalık kazanım değerlendirme toplantısı yaparak hem öğrencilerin eksiklerini gidermeyi hem de haftanın, ayın ve tüm senenin planlanması konusunda yardımcı olmayı hedefliyor.
Öğrencilerin motivasyonunu sağlayarak hangi branşlarda, hangi konularda eksikleri olduğunu ve o eksiklerin giderilmesi için takviye dersler planlamaktadır.
Haftalık deneme sınavı sonuçlarının değerlendirilmesi, öğrencilerin etüt programlarında çözmüş olduğu sorular ve doğru cevap durumunu karnelendirerek, hem öğrencilerimizle yapılan haftalık eğitim koçu toplantısında hem de aylık veli toplantılarında değerlendirmektedir.
Başarının birçok parametresinin olduğunu düşünüyoruz. Bu parametrelerin en başında gelen “Öğrenci -Veli-Öğretmen” iş birliği ve ilişkisini önemsiyoruz. Psikolojik danışman eşliğinde yapmış olduğumuz aile danışmanlığı, ergen psikolojisi, sınav kaygısı, stres yönetimi, ders çalışma alışkanlığı kazanma ve motivasyon sağlama gibi alanlarda seminerler vererek eğitimi daha ileri bir boyuta taşıyoruz.

Sizler de fiziksel ortamlara ve kısıtlı imkanlara hapsolmadan hemen “Online VIP dersHANE”nin avantajlarından yararlanmaya başlayın. Online dershane, olduğunuz yerden olmak istediğiniz yere….

X